Výroba a vývoj elektroniky

Home Obsah Vyhledávání

Testování

[Under Construction]

Home

 

   

 

  +    +  ČEVOR -  Váši partneři pro testování

Testování                              

Společnost ČEVOR spol. s r.o. od svého vzniku počátkem 90. let je orientována na produkty a služby v oblasti vývoje a výroby průmyslové elektroniky a měřicích a testovacích zařízení. Specializované služby zaměřené na testovací zařízení elektronických modulů a osazených DPS jsou naším hlavním produktem a vyžívají je i známí nadnárodní výrobci elektroniky.

Následující stručný přehled vám pomůže v orientaci našich aktivit:

Testovací systémy

V oblasti testování se specializujeme na kompletaci testovacích adaptérů, případně na konstrukci a výrobu funkčních testerů pro danou aplikaci. Řešení se pohybují od výroby samostatného jehličkového pole až po složitější adaptéry pro funkční test včetně mechanických a pneumatických prvků a přídavné elektroniky na bázi PC, PLC, mC apod.. Adaptéry mohou obsahovat i technologii bezkontaktní kontroly vývodů integrovaných obvodů. Adaptéry jsou kompletovány na stavebnicích firmy Everett Charles Technologies, součásti dodávky jsou i odpružené kontakty uvedené firmy pro kontaktování testovaného modulu.

S produkty našich partnerů můžeme pro vás realizovat testovací pracoviště vybavené in-circuit, funkčním i optickým testerem.  

  

Co získáte ?

Profesionální řešení 

Jistotu kvality pro vaše výrobky

 

 

 

 

 

Home ]

Pošlete nám Vaše dotazy nebo komentáře na e- mail colombo@cevor.cz  .
Poslední modifikace: června 21, 2002